Yhteystiedot

 

 

 

MYYMÄLÄT

 

Lapua - Myymälä ja Varasto:

Silver Way Oy / Jussinmäki.net
Metsäkiventie 4
62100 LAPUA 

Puhelin: 010 328 1670
Email: info@jussinmaki.net 

 

Aukioloajat:

Ma-Pe: 09:00 - 17:00
La: PÄIVYSTYS
Su: PÄIVYSTYS

WEB: 24H

 

Seinäjoki - Myymälä:

Silver Way Oy / Jussinmäki.net
Pohjankaari 4
60120 Seinäjoki

Puhelin: 010 501 9007
Email: seinajoki@jussinmaki.net 

 

Aukioloajat:

Ma-Pe: 09:00 - 17:00
La: 10-14
Su: SULJETTU

 

Ensimmäinen vapaa myyjä:

010 328 1670

Asiakaspalvelu avoinna:
arkisin ma - pe,
klo 9.00 - 17.00

 

Myynti

Mika Hauta 
Gsm: 040-1545 999
E-mail: mika.hauta@jussinmaki.net

 

Raskaan kaluston varaosat 

Hannu Tienpää
Gsm: 040-1923 900
E-mail: hannu@jussinmaki.net

Seinäjoen myymäläpäällikkö 

Jaakko Nyrhilä
046-923 1250
jaakko@jussinmaki.net

   

Yritys- / tukkumyynti

Pekka Rintanen
Gsm: 050 3229 715
E-mail: pekka@jussinmaki.net

 

Kundbetjäning på Svenska 
Customer service in English 

Alexander Lindstedt
Gsm: +358 50 323 6005
E-mail: info@jussinmaki.net

 

Verkkokaupan tilaukset ja laskutus:

Heini Jussinmäki
(Äitiyslomalla) 

Ota yhteyttä: info@jussinmaki.net

 

Markkinointi ja verkkokaupan ongelmatilanteet

Tuomas Pöllänen
Gsm: 040-96 44944
E-mail: tuomas@jussinmaki.net

  Hallinto
Mikko Jussinmäki
mikko@jussinmaki.net